„Myslíme ekologicky, uklízíme a třídíme odpad“

Bc. BRANNÁ ANDREA

průvodkyně v Montessori dětské skupině

Bc. BRANNÁ ANDREA

průvodkyně v Montessori dětské skupině

Proč sis vybrala zrovna Českou pirátskou stranu?
Jsou stranou, která je nezatížená minulostí. Věřím, že dokážou v této zkostnatělé společnosti něco změnit. Jsou moderní s kvalitní vizí a neotřelými nápady do budoucna.

Jaké jsou tvé životní a pracovní zkušenosti?
Pracovala jsem v jeslích, v charitní kuchyni, v knihkupectví a od roku 2006 v Charitním domě pro matky v tísni, kde jsem od roku 2012 na pozici vedoucího a sociálního pracovníka v Charitním domě pro matky v tísni.

Co se ti líbí a nelíbí v Českém Těšíně a co bys ráda změnila?
Nepocházím z Českého Těšína, ale z Brna. Těšín se stal mým domovem, žiji zde již 23 let. Je tady klid a rovněž oceňuji propojení s Polským Těšínem. Mrzí mě jen, že Těšín teď vypadá tak, jak vypadá. Trochu jako město duchů… Přitom má bohatou minulost. Hlavní třída a náměstí nejsou pěknou vizitkou města. Ale přesto bych z Českého Těšína nikdy neodešla. Chyběl by mi pohled na hory, nářečí a moje práce.

Jaké jsou tvé koníčky a zájmy?
Zajímám se o alternativní medicínu, ekologii, cvičím jógu a propaguji zdravý životní styl. Ráda chodím pěšky, čtu, vařím a trávím čas v přírodě.

Jaká je tvá životní filozofie?
Poučme se z minulosti, žijme přítomností a s vírou a nadějí vcházejme do budoucnosti. Pokud něco jde změnit, změňme to.

Bc. BRANNÁ ANDREA

průvodkyně v Montessori dětské skupině

Navštivte náš blog

Naleznete zde informace o našich aktivitách, projektech, plánech a vizích a obecně o dění v našem městě.

O nás

Česká pirátská strana nabývá na síle i v Českém Těšíně. Rozhodli jsme se zapojit do veřejného dění v našem městě. Chceme být alternativou proti stávajícím politickým subjektům. Našim cílem je změnit pohled lidí, navrátit jim důvěru v politiku, pomoci jim aktivně se podílet na vedení města a zlepšit samotný život nás všech.

Kontaktujte nás