„Myslíme na potřeby okrajových městských částí“

Ing. GLOMBEK ŠTĚPÁN

kameraman

Ing. GLOMBEK ŠTĚPÁN

kameraman

Žiji na těšínské periferii, ve Stanislavicích. Vystudoval jsem střední školu Albrechtovu v Českém Těšíně, obor Polygrafie. Dnes studuji na VŠB-TU v Ostravě obor Marketing a Obchod.

Téměř celý volný čas věnuji cyklistice, účastním se Českého poháru a menších závodů po celé republice. S cyklistikou jsem začal ve svých čtyřech letech a sportovní odhodlání a touha něco v tomto sportu dokázat mi vydržela dodnes. Přivydělávám si prodejem dřeva nebo různorodou prací formou brigád. Rád si zahraji basketbal nebo zajdu na hory, problém mi nedělá ani návštěva kulturních akcí.

Donedávna jsem byl ovcí, která nechtěla vidět pravdu, která se skrývá ve společnosti. Tou pravdou myslím skutečné složky hýbající našimi životy – velké korporace, korupce, falešné zastrašování lidí pomocí médií atd.

Ing. GLOMBEK ŠTĚPÁN

kameraman

Navštivte náš blog

Naleznete zde informace o našich aktivitách, projektech, plánech a vizích a obecně o dění v našem městě.

O nás

Česká pirátská strana nabývá na síle i v Českém Těšíně. Rozhodli jsme se zapojit do veřejného dění v našem městě. Chceme být alternativou proti stávajícím politickým subjektům. Našim cílem je změnit pohled lidí, navrátit jim důvěru v politiku, pomoci jim aktivně se podílet na vedení města a zlepšit samotný život nás všech.

Kontaktujte nás