„Dostupnost služeb a bezbariérovost města“

Bc. LUKŠÍK LUBOMÍR

Sociální pracovník

Bc. LUKŠÍK LUBOMÍR

Sociální pracovník

Proč sis vybral zrovna Českou pirátskou stranu?

Piráti jsou pro mě moderní alternativou politického spektra se spoustou perspektivních lidí, kteří mohou dodat svěží vítr a být přínosem v mnoha oblastech současného veřejného politického, kulturního, virtuálního i reálného života.

Jaké jsou tvé životní a pracovní zkušenosti?

Po studiu na místním gymnáziu jsem pokračoval v Ostravě sociální pedagogikou a v současné době studuji vedení a rozvoj v sociálních práci. Pracoval jsem převážně v sociálním sektoru s různými cílovými skupinami lidí. Momentálně pracuji jako sociální pracovník v azylovém domě.

Co se ti líbí a nelíbí v Českém Těšíně a co bys rád změnil?

V Českém Těšíně jsem se narodil, vyrůstal a stále rád žiji. Je to město s historií i potenciálem. Pozitivně vnímám možnosti spolupráce obou Olší rozdělených částí původního Těšína. Prostor pro zlepšení vidím zejména ve vizuální stránce některých částí města, chudou nabídku kulturního vyžití a služeb celkově. Také Těšínskou přehradu si dovedu představit jako místo, které občanům města nabídne lepší podmínky a zázemí pro různé sportovní, nebo odpočinkové aktivity.

Jaké jsou tvé koníčky a zájmy?

Mezi mé zájmy patří především sport. Aktivně kolo, plavání, hory. Pasivně všechny kolektivní sporty. Spoustu času také trávím poslechem hudby, občas i její reprodukcí, nebo pořádáním menších hudebních setkání. 

Jaká je tvá životní filozofie?

Věřím v karmu a spravedlnost. Věřím, že ve všem špatném se dá najít něco dobrého, i když je to často velké umění.

Bc. LUKŠÍK LUBOMÍR

Sociální pracovník

Navštivte náš blog

Naleznete zde informace o našich aktivitách, projektech, plánech a vizích a obecně o dění v našem městě.

O nás

Česká pirátská strana nabývá na síle i v Českém Těšíně. Rozhodli jsme se zapojit do veřejného dění v našem městě. Chceme být alternativou proti stávajícím politickým subjektům. Našim cílem je změnit pohled lidí, navrátit jim důvěru v politiku, pomoci jim aktivně se podílet na vedení města a zlepšit samotný život nás všech.

Kontaktujte nás