„Těš se Těšínem!“

MOLIŃSKA JUDITA

technik kvality

MOLIŃSKA JUDITA

technik kvality

Narodila jsem se a bydlím téměř celý život v Českém Těšín, kde jsem v roce 1986 vystudovala polské gymnázium (a již nic dalšího). Pracuji v Molnlycke Health Care Karviná jako technik kvality.

Jsem vdaná za Mgr. Jakuba Molińského, celkem spolu máme čtyři děti, vnučku a tři kočky. Motivací pro mou veřejnou činnost je boj s rasovými a společenskými předsudky, pomoc znevýhodněným sociálním skupinám, transformace společnosti v co nejvíc možno svobodné společenství komunitního typu, kde by každý jeho člen byl rovnoprávný, rovnocenný a přínosný pro druhé. Jak je vidno, žiji jednou nohou kdesi v daleké budoucnosti, ale současně mám naději, a proto i důvod do věcí zasahovat a měnit je.

Moje zájmy a záliby jsou psychologie, sociální patologie, historie, hudba, literatura, veřejné dění a mezilidské vztahy.

MOLIŃSKA JUDITA

technik kvality

Navštivte náš blog

Naleznete zde informace o našich aktivitách, projektech, plánech a vizích a obecně o dění v našem městě.

O nás

Česká pirátská strana nabývá na síle i v Českém Těšíně. Rozhodli jsme se zapojit do veřejného dění v našem městě. Chceme být alternativou proti stávajícím politickým subjektům. Našim cílem je změnit pohled lidí, navrátit jim důvěru v politiku, pomoci jim aktivně se podílet na vedení města a zlepšit samotný život nás všech.

Kontaktujte nás