„Podporujeme místní umělce a organizace“

Mgr. ONDRUŠKA LUDĚK

OSVČ, dokumentarista, kameraman, střihač

Mgr. ONDRUŠKA LUDĚK

OSVČ, dokumentarista, kameraman, střihač

Narodil jsem se v Českém Těšíně, kde doposud žiji. Po dokončení Gymnázia Český Těšín jsem nastoupil na Masarykovu univerzitu v Brně, obor Teorie a dějiny divadla a multimédia. Od mládí se věnuji divadlu a filmu.

Po dokončení studií jsem pracoval v kreativních televizních ateliérech a spolupracoval s řadou režisérů, herců a jiných osobností. V současnosti pracuji jako produkční, režisér a kameraman na volné noze. Zaměřuji se na dokumenty s lidsko-právní tématikou, reklamy a videoklipy pro hudební tělesa.

Zajímám se o sociální témata, kulturu a sport. Jako rodák z Českého Těšína bych se chtěl zaměřit na rozvoj kreativity u všech věkových a sociálních skupin obyvatel města.

Mgr. ONDRUŠKA LUDĚK

OSVČ, dokumentarista, kameraman, střihač

Navštivte náš blog

Naleznete zde informace o našich aktivitách, projektech, plánech a vizích a obecně o dění v našem městě.

O nás

Česká pirátská strana nabývá na síle i v Českém Těšíně. Rozhodli jsme se zapojit do veřejného dění v našem městě. Chceme být alternativou proti stávajícím politickým subjektům. Našim cílem je změnit pohled lidí, navrátit jim důvěru v politiku, pomoci jim aktivně se podílet na vedení města a zlepšit samotný život nás všech.

Kontaktujte nás