„Podporujeme veřejné architektonické soutěže s odkazem na historii města“

ŘEZNÍČEK MAREK, DiS.

OSVČ, ekonom

ŘEZNÍČEK MAREK, DiS.

OSVČ, ekonom

Jmenuji se Marek Řezníček, narozen léta páně 1977 v Karviné. Od mládí jsem žil společně s rodiči v Praze a poté v Polsku, kde jsem chodil 5 let na základní a střední školu. Poté jsem studoval střední školu v Kansasu, kde jsem získal maturitní vysvědčení, které jsem poté doplnil na střední škole v Českém Těšíně. Podařilo se mi dostudovat ekonomickou školu v Ostravě, kde jsem získal titul DiS. v oboru ekonomie.

Poznal jsem v životě již mnohé, jak z korporátní sféry tak ze sféry soukromé, kdy jsem pracoval téměř 5 let ve výrobním podniku zaměřeného na zpracování železa na pozici managementu. Poté jsem začal pracovně rozvíjet vlastní aktivity a zabývám se mezinárodním obchodem a realitním trhem i mechanikou.

Mám stále zájem o širší záběr se zaměřením na technologie, stavebnictví i architekturu/prostředí, což se stalo částečně i mým hobby. V životě jsem měl štěstí, že jsem mohl navštívit mnohé regiony naší planety, jak pracovně tak v rámci turismu. Být „batůžkář“ je mým dalším velkým koníčkem. Jsem stálý optimista a místní patriot z Těšína, i když jsem se do našeho města přistěhoval až v roce 1994.

ŘEZNÍČEK MAREK, DiS.

OSVČ, ekonom

Navštivte náš blog

Naleznete zde informace o našich aktivitách, projektech, plánech a vizích a obecně o dění v našem městě.

O nás

Česká pirátská strana nabývá na síle i v Českém Těšíně. Rozhodli jsme se zapojit do veřejného dění v našem městě. Chceme být alternativou proti stávajícím politickým subjektům. Našim cílem je změnit pohled lidí, navrátit jim důvěru v politiku, pomoci jim aktivně se podílet na vedení města a zlepšit samotný život nás všech.

Kontaktujte nás