Právě si prohlížíte Chceme vám poděkovat za přízeň a důvěru

Chceme vám poděkovat za přízeň a důvěru

Vážení přátelé a příznivci,
volby do zastupitelstva města Český Těšín jsou za námi a my Vám chceme tímto poděkovat 🖤 za přízeň a důvěru, kterou jste nám projevili. Velmi si toho vážíme. Získali jsme 4,08 % hlasů při volební účasti 39,25% (0 mandátů, zisk 7 408 hlasů), které nestačili na obhajobu dvou mandátu v zastupitelstvu Českého Těšína.
Snažili jsme se vést čistou a férovou kampaň založenou na programu, kterému jsme věřili, že není populistický a nerealizovatelný. Pravidelně a věcně jsme Vás také informovali o aktuálním dění ve městě a přinášeli na zastupitelstvo návrhy, které plnili postupně naši programovou vizi, kterou jsme Vám voličům slíbili. S tímto dobrým pocitem odcházíme ze zastupitelstva města, i když Vám nebudeme lhát, výsledkem voleb pro Piráty v Českém Těšíně jsme zklamáni.

Gratulujeme všem, kteří uspěli v těchto volbách, a přejeme jim hodně štěstí a sil při řešení všech výzev, které je v následujících letech čekají.

Pokud byste nám chtěli pomoct 💪🏴‍☠️, stále hledáme nové členky a členy, kteří nám v našem boji za lepší budoucnost pomohou.

Všechny informace naleznete na našem webu www.pirati-tesin.cz
🏴Vaši Piráti Těšín🏴

Napsat komentář