Právě si prohlížíte Ohlédnutí za V. Veganění a poděkování všem zúčastněným

Ohlédnutí za V. Veganění a poděkování všem zúčastněným

V sobotu proběhlo v Sikorově parku již naše „5. Veganění“. Chtěli bychom poděkovat Všem kdo jste se za námi stavili, nejen na dobré a zdravé 🥑 jídlo, ale také na kus řeči posedět s námi, podělit se o své postřehy, ale také starosti týkající se našeho města. Doufáme, že jsme dokázali vždy zodpovědět vaše otázky o problémech, které Vás trápí, ale také na otázky týkající se veganství a zdravého životního stylu.

Děti si užily malování na obličej, kreslení křídami a mohli vybarvit spoustu obrázků v omalovánkách zatímco jste se vy jejich rodiče občerstvovali u našeho stánku.

Letos jsme pro vás měli 90 hamburgerů, 80 sladkých muffinu, 90 indických samos a ještě skvělý chléb s vegan škvarkovkou, drobné dárky pro Vás byli samozřejmostí.

Moc nám toho nezbylo, potěšilo nás, že Vám opravdu chutnalo, doptávali jste se na recepty, zaujali Vás i naše materiály týkající se veganství.

Udělali jste nám radost dobrovolnými příspěvky, které letos věnujeme Spolku pro ochranu psů a koček 🐕🐱Jablunkovsko, z.s., který se stará o bezprizorní zvířata zejména o kočky i na území Českého Těšína. Díky Vám jim předáme 2.350,-Kč. Děkujeme.

A samozřejmě a těšíme na příští rok kdy se opět při této společné akci můžeme potkat dobře se najíst a jen tak si popovídat.

Těšíme se na setkání.
🏴🏴 Vaši Piráti Těšín 🏴🏴

Napsat komentář