Právě si prohlížíte Ing. Eduard Wałoszek kandidát pro letošní komunální volby

Ing. Eduard Wałoszek kandidát pro letošní komunální volby

👉 Ing. Eduard Wałoszek  
Kandidát s č. 4 za 🏴 Českou pirátskou stanu v Českém Těšíně

Jmenuji se Eduard Wałoszek, je mi 59 let. Již 50 let bydlím v Českém Těšíně. Po základní škole a gymnáziu jsem studoval na fakultě elektro VUT v Brně, kde jsem získal titul Ing. Po absolvování ročního vojenského výcviku jsem začal pracovat v TŽ v Třinci jako samostatný inženýr. V roce 1991 jsem si vyrobil živnostenské listy a stal jsem se OSVČ. Pracoval jsem 25 let v oblasti telekomunikační, počítačové a zabezpečovací techniky a video techniky. Od roku 2016 pracuji pro polskou firmu Tech sterowniki jako technický poradce řídicích systémů pro tepelnou techniku pro Českou republiku.

Jsem 30 let vegetariánem, 30 let cvičím jógu a 20 let jsem i lektorem jógy systému Jóga v denním životě. Již 2 roky aktivně pomáhám pečovat o dům pro matky s dětmi Słonecznik v Těšině. Rovněž řadu let pomáhám s organizaci a přípravou táborů pro rodiče s dětmi v jógovém centru ve Střílkách.

Jsem příznivcem Pirátské strany a od minulých komunálních voleb spolupracuji s piráty v Českém Těšíně. Naše město má potenciál být krásným a vstřícným místem pro život. Rozhodl jsem se proto jít do komunálních voleb, abych využil potenciál znalostí a mohl být prospěšný pro zlepšení úrovně života v Českém Těšíně.

Mezi mé priority patří:

👉 Ekologie: výsadba zeleně, sběr dešťové vody, kvalitní osvětlení, snižovaní energetické náročnosti, čistota veřejného prostranství apod. 

👉 Transparentnost a informovanost: Zlepšení komunikace města směrem k občanům, transparentní zakázky a investice města.

Ing. Eduard Wałoszek, OSVČ, technický poradce
#humansofpirati #odvahadelatcojespravne

Uvidíme se 23. a 24. září ve volebních místnostech! Volím změnu #Volím2
🖤 Celou naší kandidátku najdete na našem webu: https://www.pirati-tesin.cz/kandidatka/

Napsat komentář