Právě si prohlížíte Páté zasedání Kontrolního výboru

Páté zasedání Kontrolního výboru

Vážení občané, v pondělí 2. prosince proběhlo 5. zasedání Kontrolního výboru, kterého se zúčastnil ředitel příspěvkové organizace Správa účelových zařízení, Ing. Edvard Huczala.

Sportovní hala

Pan Huczala hovořil o činnosti SÚZ a objektech, které tato organizace spravuje. Věnoval se také nové sportovní hale, která má být otevřena začátkem roku 2020. Provozní doba by se měla pohybovat od 7:00 do 22:00. V dopoledních hodinách budou halu navštěvovat především místní školy, v odpoledních a večerních pak sportovní spolky a široká veřejnost.

Hala má být prozatím využita pro sporty jako florbal, sálová kopaná, volejbal a v nejbližší době také košíková. Dlouhodobě zde budou zaměstnáni 4 zaměstnanci, 3 správci a provozní pracovník.

Roční náklady na provoz budou činit cca 4 mil. Kč, příjmy z pronájmu asi 800 tis. Kč. Provoz haly bude tudíž dlouhodobě ztrátový.

Hlídání kol

S panem Huczalou členové Kontrolního výboru diskutovali také problematiku hlídaní kol a nové řešení, které bude spočívat v umístění stojanů na kola do areálů koupaliště.

Kontrola příspěvkové organizace AMOS

Dále byly členkou Kontrolního výboru Ing. Vyvlečkovou prezentovány závěry z kontroly příspěvkové organizace AMOS.

Kontrola se týkala činnosti této příspěvkové organizace v roce 2018. Zpráva zahrnuje veškeré oblasti činnosti této příspěvkové organizace, plány na rozšíření nabízených služeb nejen pro předškolní a školní děti, ale také pro středoškoláky a dospělé.

Investiční záměry pro rok 2020

V poslední řadě byl Kontrolní výbor informován o investičních záměrech na rok 2020. Můžeme očekávat opravu obložení hlavní budovy na stadionu na ul. Frýdecké, výstavbu skladu pro hasiče a rekonstrukci strojovny na zimním stadionu, která bude řešit hlučnost provozu tohoto zařízení.

🏴 Za Piráty Těšín Ing.Ireneusz Pieniążek, předseda Kontrolního výboru 🏴

Napsat komentář