Právě si prohlížíte Jednání o mobilní aplikaci pro Český Těšín pokračují

Jednání o mobilní aplikaci pro Český Těšín pokračují

Milí spoluobčané,

jak jistě víte, jedním z našich programových bodů je mobilní aplikace 📱Mobilní rozhlas. K dnešnímu dni již proběhly dvě schůze na toto téma, přičemž poslední schůze se uskutečnila 24. června na městském úřadě. O našem záměru jsme informovali všechny politické subjekty v našem městě. K tomuto našemu návrhu cítíme podporu napříč politickými subjekty.

Během poslední prezentace jsme se dozvěděli mnoho nových informací 💬, jelikož vývojáři na aplikaci neustále pracují a vyvíjejí nové funkce Bylo nám představeno nové rozhraní pro zrakově postižené, SMS komunikaci, možnosti on-line úřední desky a turistického průvodce, kalendář akcí, propojení se službami www.zmapujto.cz a www.zlepsemecesko.cz a v neposlední řadě detailnější způsob marketingu, jak s aplikací co nejlépe seznámit veřejnost.

Aplikaci v současné době využívá více než 450 měst a obcí 🏢🏣 v České republice s cca 300 tis. obyvateli. Aplikace pomáhá ke zlepšení kulturního života, informovanosti občanů a jejich participaci na veřejném životě.

To, co nás čeká dál, je předložení konkrétního návrhu vedení města a opozici a následné projednání na půdě městského zastupitelstva.

Věříme, že aplikace📱 je tou pravou cestou, jak vytvořit moderně fungující samosprávu města, jejíž výsledkem je více aktivních, participujících a spokojených občanů.

👉 O aplikaci jsme vás již informovali na našich webových stránkách: 
– článek: https://www.pirati-tesin.cz/aplikace-mobilni-rozhlas-jedna…/
– článek: https://www.pirati-tesin.cz/aplikace-mobilni-rozhlas/

👉 Odkazy:
https://www.mobilnirozhlas.cz/
https://zlepsemecesko.cz/

🏴 Vaši Piráti Těšín 🏴

A jak aplikace funguje v jiných městech?

Napsat komentář