Právě si prohlížíte Piráti míří do opozice

Piráti míří do opozice

Po jednání, které probíhalo mezi ostatními stranami, vznikla v pátek 19. října výsledná koalice ANO (6), KDU-ČSL (5) a Nestraníci (5). Piráti, jak jsme Vás informovali již v minulých dnech, tedy zakotvili v opozici.

Z opozičních křesel však nebudeme pouze přihlížet. Naopak se budeme aktivně zapojovat do politického dění, budeme prosazovat vlastní iniciativu a spolupracovat s ostatními stranami v zájmu Českého Těšína. Chceme také, aby občané byli co nejlépe informovaní a proto se budeme snažit bedlivě dohlížet na to, jakým způsobem je naše město vedeno.

Nejde tedy o krok směrem zpět či neuvážený ústupek. Za naším rozhodnutím si stojíme, právě proto, že změny myslíme vážně. Podrobnější vysvětlení si můžete také dodatečně přečíst v příspěvku, který je k nahlédnutí zde: https://www.facebook.com/…/a.42719947075…/1196839657122011/…

Odhodlaně stojíme na začátku pirátské cesty a jsme si vědomi, že nás čekají čtyři roky usilovné práce. Ještě jednou tedy děkujeme všem, kteří nám projevili důvěru a dali nám svůj hlas. Budeme se prát za Vás i město Český Těšín.

Napsat komentář