Právě si prohlížíte Představení volebního programu a kandidátů pro komunální volby 2022

Představení volebního programu a kandidátů pro komunální volby 2022

Milí spoluobčané dne 23. a 24. září budete mít možnost rozhodnout v komunálních volbách, kdo se na další čtyři roky postaví nejen do čela našeho města, ale také kdo zasedne v zastupitelstvu města Český Těšín a kdo bude hájit Vaše zájmy občanů města.

Chtěli bychom Vám představit náš volební program a také naše kandidáty. Myslíme si, že Vám máme co nabídnout. Chceme a přejeme si, aby Český Těšín byl atraktivním městem pro mladé lidi, pro mladé rodiny, aby neodcházeli, ale zůstávali a budovali si zde zázemí pro své děti.

Město Český Těšín má svoji historii, svoji atmosféru příhraničního města a my chceme pracovat na tom, aby se nám zde Všem dobře žilo, pracovalo a i relaxovalo.

Na naší kandidátní listině jsou aktivní mladí lidé, kterým není osud Českého Těšína lhostejný. Mladí lidé, kteří zde žijí a žít chtějí. Proto volte č. 2.

Přečtěte si náš volební program a dejte šanci mladé generaci podílet se na tom, aby se Český Těšín stal městem s přesahem do budoucnosti, aby se rozvíjel a nestagnoval, aby se sem všichni rádi vraceli.

Děkujeme Vám

👉 Uvidíme se 23. a 24. září ve volebních místnostech! Volím změnu #Volím2

Napsat komentář