Právě si prohlížíte Pirátské návrhy k hlasování na zasedání Zastupitelstva města Český Těšín

Pirátské návrhy k hlasování na zasedání Zastupitelstva města Český Těšín

Na nadcházející zasedání zastupitelstva (9. září) jsme se za Pirátskou stranu Český Těšín snažili prosadit zařazení 3 bodů k hlasování:

✳️ Zavedení komplexního informačního systému s mobilní aplikací pro komunikaci a sdílení informací mezi městem a jeho občany (více informací zde: https://www.pirati-tesin.cz/aplikace-mobilni-rozhlas/…).

✳️ Umístění kontejnerů na použité potravinářské oleje a tuky do okrajových městských částí (více informací zde: https://www.pirati-tesin.cz/zelene-kontejnery-na-pouzite-p…/).

✳️ Zavedení náborového příspěvku pro Městskou policii Český Těšín.

Radu města jsme požádali o zařazení výše uvedených bodů na program zasedání Zastupitelstva města Český Těšín. Bohužel však ani jeden z bodů na program  zařazen nebyl .
Budeme usilovat o jejich zařazení k projednání přímo na zastupitelstvu města.

📑 Dále jsme zaslali na Odbor místního hospodářství seznam lokalit s poškozenými chodníky (více zde: https://www.pirati-tesin.cz/udrzba-chodniku-v-ceskem-tesine/), na kterém jste se podíleli i vy. Rovněž jsme požádali o vyjádření ohledně plánovaných rekonstrukcí chodníků, které jsou v majetku města.

🌧 Ke zprávě jsme připojili také dotaz k vodě, která se v období dešťů drží pod mostem vedle hasičské zbrojnice a neodtéká. O odpovědi Vás budeme dále informovat.

🏴 Vaši Piráti Těšín 🏴

Tento příspěvek má 2 komentářů

  1. Roman

    Spíš by mě zajímalo kdy se opraví cesta u kina je to tam jako na tankodromu

Napsat komentář