Právě si prohlížíte Těšínské listy prostřednictvím Mobilního rozhlasu!

Těšínské listy prostřednictvím Mobilního rozhlasu!

Město Český Těšín vydalo nové číslo Těšínských listů, které naleznete v aplikaci Mobilní rozhlas. Jedná se o online responzivní a proklikávací verzi pro pohodlné prohlížení i na mobilních zařízeních.

Těšínské listy online: https://zpravodaj.mobilnirozhlas.cz/tesin/prosinec-leden-2022/

Město Český Těšín také vytvořilo anketu s názvem ,,Jak se Vám líbí tato chytrá, proklikávací verze?” Věříme, že radnice bude ankety využívat častěji a umožní občanům větší zapojení do aktivit souvisejících s děním v našem městě.

Anketa: https://www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/otazky/zMXuTJoF

Mobilní aplikace byla jedním z bodů našeho programu a měla by posloužit jako užitečný informační kanál, jehož prostřednictvím se občané mohou informovat nejen o aktuálním děním v Českém Těšíně, ale mohou ji využívat rovněž jako úřední desku, městský zpravodaj nebo jejím prostřednictvím hlásit černé skládky či poškozený městský itinerář. Aplikaci lze využít také jako nástroj pro referendum či hlasování v rámci participativního rozpočtu. Naším cílem prostřednictvím Mobilního rozhlasu bylo především zefektivnění komunikace pomocí dostupných moderních technologií, které umožní občanům větší informovanost a participaci na aktivitách souvisejících s naším městem.

Co jsme udělali pro zavedení mobilního rozhlasu v Českém Těšíně: https://www.pirati-tesin.cz/pirati-pracuji/

Napsat komentář